۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Monday, 15 July , 2024
شناسه خبر : 28398
  پرینتخانه » آموزش تاریخ انتشار : 05 ژوئن 2024 - 17:40 |

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد به گزارش مشهدنیوز به نقل از سازمان سنجش، پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1403 در تاريخ 1403/03/11، ضمن اعلام اصلاحات جديد بشرح فايل پيوست مربوط به دفترچه راهنماي انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ياد شده مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن […]

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد

به گزارش مشهدنیوز به نقل از سازمان سنجش، پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1403 در تاريخ 1403/03/11، ضمن اعلام اصلاحات جديد بشرح فايل پيوست مربوط به دفترچه راهنماي انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ياد شده مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (1403/03/16) براي انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است كه بتوانند تا پايان روز يکشنبه به تاريخ 1403/03/20 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و مندرجات اين اطلاعيه، به درگاه اطلاع‌رساني سازمان ملي سنجش و ارزشيابي نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي در آزمون مذكور اقدام کنند.

در ضمن آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي اقدام نکرده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ 1403/03/20، نسبت به مشاهده يا ويرايش كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.

بیشتر بخوانید:

فردا مهلت آخر انتخاب رشته آزمون ارشد ویژه پذیرفته شدگان

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.