۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Monday, 15 July , 2024
شناسه خبر : 29154
  پرینتخانه » آخرین اخبار, انتخابات ریاست‌جمهوری 1403, حقوقی و قضایی تاریخ انتشار : 05 جولای 2024 - 11:15 |
رئیس سازمان بازرسی کل کشور

خدائیان: مشارکت مردم در انتخابات امنیت‌ساز است

خدائیان: مشارکت مردم در انتخابات امنیت‌ساز است ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات جایگاه کشورمان را در جامعه بین الملل ارتقا می بخشد، به تصمیمات کشور اعتبار می بخشد و امنیت ساز است. به گزارش مشهدنیوز،  ذبیح الله خدائیان پس از شرکت در انتخابات در حسینیه ارشاد […]

خدائیان: مشارکت مردم در انتخابات امنیت‌ساز است

خدائیان: مشارکت مردم در انتخابات امنیت‌ساز است

ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات جایگاه کشورمان را در جامعه بین الملل ارتقا می بخشد، به تصمیمات کشور اعتبار می بخشد و امنیت ساز است.

به گزارش مشهدنیوز،  ذبیح الله خدائیان پس از شرکت در انتخابات در حسینیه ارشاد تهران و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: من کوچک تر از آن هستم که بخواهم به مردم شریف ایران پیام بدهم. مردم ما اگاه هستند و می دانند که شرکت در انتخابات حق تک تک مردم ایران است. آن هم حقی که سرنوشت ساز است. کسی که امروز به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شود، تصمیماتش آینده ما و فرزندان ما را رقم خواهد زد.

وی در ادامه اظهار کرد: نباید نسبت به این مهم بی تفاوت باشیم. باید حضور پیدا کرده و حق خود را اعمال کنیم‌ و شخص اصلح را انتخاب کنیم. از طرف دیگر مشارکت در انتخابات یک تکلیف نیز می باشد. حضور حداکثری ما در انتخابات جایگاه کشور را در جامعه بین الملل و در داخل  ارتقا می بخشد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه تصریح کرد: مشارکت در انتخابات به تصمیمات کشور اعتبار می بخشد. امنیت ساز است. مقام معظم رهبری نیز بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید داشته و این را به عنوان یک اصل انتخاب می کنند. مهم در وهله اول این است که حضور حداکثری داشته باشیم و در مرتبه بعد فرد اصلح را انتخاب کنیم. امیدوارم امروز خداوند کمک کند تا مردم حضور حداکثری داشته و انتخاباتی را رقم بزنند که در تاریخ کشور بی نظیر باشد.
انتهای پیام//

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.