۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Monday, 15 July , 2024
شناسه خبر : 28622
  پرینتخانه » سیاست خارجی تاریخ انتشار : 13 ژوئن 2024 - 17:45 |

رزمایش مشترک ایران و آذربایجان برگزار شد

رزمایش مشترک ایران و آذربایجان برگزار شد نخستین رزمایش مشترک مرکب و همزمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به منظور پاکسازی و مقابله با ترویسم در منطقه ارس ، برگزار شد. به گزارش مشهدنیوز، رزمایش مرکب و همزمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با انواع پشتیبانی‌های آتشی، بالگردی، پهپادی […]

رزمایش مشترک ایران و آذربایجان برگزار شد

رزمایش مشترک ایران و آذربایجان برگزار شد

نخستین رزمایش مشترک مرکب و همزمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به منظور پاکسازی و مقابله با ترویسم در منطقه ارس ، برگزار شد.

به گزارش مشهدنیوز، رزمایش مرکب و همزمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با انواع پشتیبانی‌های آتشی، بالگردی، پهپادی و توپخانه‌ای به منظور ارایه یک برنامه نظامی هوشمند و با بکار گیری تاکتیک‌ها و تکنیک‌های متنوع عملیاتی برای مقابله با نیروهای تروریستی و جرائم سازمان یافته و ایجاد پیوندهای عمیق نظامی بین نیروهای مسلح دو کشور برای مقابله با دشمنان مشترک برگزار شد.

سفارت کشورمان در باکو اعلام کرد: این نخستین رزمایش مرکب همزمان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به منظور پاکسازی و مقابله با ترویسم در منطقه ارس بود که قرار است در آینده در ابعاد وسیع تری در مرزهای دو کشور برگزار شود.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.