۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Monday, 15 July , 2024
شناسه خبر : 29100
  پرینتخانه » ورزشی, انتخابات ریاست‌جمهوری 1403, یادداشت تاریخ انتشار : 02 جولای 2024 - 2:34 |

قانع نباشیم و مطالبه گری کنیم!/ جمعه سرنوشت ساز ورزش!

قانع نباشیم و مطالبه گری کنیم!/ جمعه سرنوشت ساز ورزش! به گزارش مشهدنیوز، محمد رضا نصرالله زاده در یادداشتی نوشت: ورزش و ورزشی ها این روزها با دغدغه های بسیاری روبرو هستند. همان هایی که تا همین دو تا سه سال پیش مدعی حضور ورزشی ها بر مسند وزارت ورزش بودند، اما وقتی عملکرد باصطلاح ورزشی […]

قانع نباشیم و مطالبه گری کنیم!/ جمعه سرنوشت ساز ورزش!

قانع نباشیم و مطالبه گری کنیم!/ جمعه سرنوشت ساز ورزش!

به گزارش مشهدنیوز، محمد رضا نصرالله زاده در یادداشتی نوشت:

ورزش و ورزشی ها این روزها با دغدغه های بسیاری روبرو هستند. همان هایی که تا همین دو تا سه سال پیش مدعی حضور ورزشی ها بر مسند وزارت ورزش بودند، اما وقتی عملکرد باصطلاح ورزشی ها را هم دیدند، متوجه این واقعیت شدند که ورزشی ها هم گلی به سر ورزش نزده و نتوانستند گره کور ورزش کشور را باز کنند! و برای همین هم دیگر برایشان فرقی نمی کند که وزیر ورزش آینده ورزشی باشد یا علاقه مند به ورزش!

اما برای آنها مهم است که نگاه رئیس جمهور آینده به ورزش چگونه نگاهی خواهد بود! نکته ای مهم و قابل تامل که می تواند ورزش و آینده آن را بدرستی ترسیم نماید! چنین بنظر می رسد که نگاه مسعود پزشکیان به مقوله ورزش و ورزشی ها نگاه مثبت تری باشد. نگاهی از جنس حمایت و همراهی و این همان نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. وقتی اعتقاد بر این است که ورزش باعث سرزندگی و شادابی جامعه می شود، قطعا نگاه حمایتی به آن هم کارساز خواهد بود!

و کاری انجام خواهد شد که ورزش و ورزشی ها در فضای مطلوب تری به کار برنامه ریزی مشغول شوند و این میسر نمی شود، مگر با انتخاب درست و صحیح. انتخابی از سر اطمینان و اعتماد. انتخابی که ورزش را صرفا بازی نداند و به اثرات آن در جامعه اعتقاد داشته باشد! و همین موضوع مهم است که اهمیت انتخاب فرد اصلح را برای روز جمعه برای ورزشی ها صد چندان می کند. انتخابی که ورزش کشور را از آن چیزی که در حال حاضر هست ارتقا داده و قانع به اتفاقات دو تا سه سال گذشته در ورزش نباشد!

نویسنده : محمد رضا نصرالله زاده
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.