۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Sunday, 16 June , 2024
شناسه خبر : 22090
  پرینتخانه » ورزشی تاریخ انتشار : 17 دسامبر 2023 - 13:07 |

سومین مدال طلای ایران در رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا

سومین مدال طلای ایران در رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا دختر قایقران ایران در رویینگ یک‌نفره سنگین‌وزن زیر ۲۳ سال موفق به گرفتن طلای آسیا شد. به گزارش مشهدنیوز، مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در تایلند برگزار شد و ایران یک مدال طلای دیگر را به دست آورد. فاطمه مجلل در روئینگ […]

سومین مدال طلای ایران در رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا

سومین مدال طلای ایران در رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا

دختر قایقران ایران در رویینگ یک‌نفره سنگین‌وزن زیر ۲۳ سال موفق به گرفتن طلای آسیا شد.

به گزارش مشهدنیوز، مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در تایلند برگزار شد و ایران یک مدال طلای دیگر را به دست آورد.

فاطمه مجلل در روئینگ تک‌نفره سنگین‌وزن زیر ۲۳ سال بانوان در فینال A با حریفانی از قزاقستان، هنگ‌کنگ، ویتنام، فیلیپین و سریلانکا رقابت کرد و در پایان با ثبت زمان ۹:۰۷.۴۴۵ دقیقه در جایگاه نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد.

در این ماده نمایندگان هنگ‌کنگ و فیلیپین به ترتیب دوم و سوم شدند.

امیررضا عبدالی در روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن زیر ۲۳ سال آقایان در فینال A با حریفانی از قزاقستان، ازبکستان، هنگ‌کنگ، ویتنام و فیلیپین رقابت و در پایان با ثبت زمان ۸:۳۹.۶۲۱ دقیقه عنوان ششمی را کسب کرد. در این ماده نمایندگان ویتنام، هنگ‌کنگ و ازبکستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

آوینا بخشایی و مهنا حاجی‌حسینی در روئینگ دونفره جوانان در فینال A با حریفانی از ازبکستان، ژاپن، چین، ویتنام و کره رقابت کردند و در پایان با ثبت زمان ۸:۲۵.۹۸۲ دقیقه عنوان پنجمی را کسب کردند. در این ماده نمایندگان چین، ویتنام و ازبکستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

تیم ایران با دو ورزشکار در بخش بانوان زیر ۲۳ سال، دو ورزشکار در بخش بانوان جوانان و دو ورزشکار در بخش مردان زیر ۲۳ سال و جوانان حضور دارد. ایران در رویینگ یک‌نفره سبک‌وزن زنان و دونفره سنگین‌وزن زنان و یک‌نفره سنگین وزن زنان صاحب مدال طلا شد.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.