۞ سخن روز
تنها انقلاب خطرناک، انقلاب گرسنگان است. من از شورشهایی که دلیل آن بی‌نانی باشد، بیش از نبرد با یک ارتش دویست‌هزارنفری بیم دارم! ناپلئون بناپارت
Friday, 14 June , 2024
شناسه خبر : 22658
  پرینتخانه » لیگ برتر تاریخ انتشار : 07 ژانویه 2024 - 0:55 |

مصوبه هیات مدیره پرسپولیس: با جدایی گل‌محمدی، فقط گزینه خارجی!

مصوبه هیات مدیره پرسپولیس: با جدایی گل‌محمدی، فقط گزینه خارجی! هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مصوب کرد در صورت جدایی یحیی گل‌محمدی، جایگزین او فقط یک سرمربی خارجی خواهد بود. به گزارش مشهدنیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه امروز (شنبه) با حضور همه اعضا و مدیرعامل برای تعیین وضعیت سرمربیگری تیم، […]

مصوبه هیات مدیره پرسپولیس: با جدایی گل‌محمدی، فقط گزینه خارجی!

مصوبه هیات مدیره پرسپولیس: با جدایی گل‌محمدی، فقط گزینه خارجی!

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مصوب کرد در صورت جدایی یحیی گل‌محمدی، جایگزین او فقط یک سرمربی خارجی خواهد بود.

به گزارش مشهدنیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه امروز (شنبه) با حضور همه اعضا و مدیرعامل برای تعیین وضعیت سرمربیگری تیم، تشکیل جلسه داد. این نشست قرار بود فردا تشکیل شود ولی برای این که زمان از دست نرود به امروز منتقل شد.

در این جلسه رضا درویش گزارشی از آخرین وضعیت و نتیجه صحبت‌های خود با یحیی گل‌محمدی را به اعضا ارائه کرد.

در نهایت هیات مدیره بعد از بررسی جمیع شرایط با توجه به اشراف یحیی گل‌محمدی بر مسائل فنی تیم و شرایط لیگ، بر تمایل خود برای ادامه فعالیت یحیی گل‌محمدی تاکید کرد ولی با توجه به اصرار ایشان بر جدایی، تعیین تکلیف نهایی را به جلسه فردا بین مدیرعامل، گل‌محمدی و نماینده حقوقی وی موکول کرد.

هیات مدیره همچنین مصوب کرد با جدایی سرمربی کنونی تیم، جانشین وی از میان گزینه‌های خارجی که دارای کارنامه قابل قبول باشد انتخاب شود. به این ترتیب کاندیدا شدن هر گزینه داخلی منتفی شد.

هیات مدیره اعلام کرد:

ضمن احترام به مربیان داخلی و اذعان به شایستگی‌هایی که نزد ایشان وجود دارد، در مقطع کنونی با توجه به مجموعه مسائلی که باید در نظر گرفته شود و همچنین استفاده از مجموعه نظرات موافق و مخالف کارشناسان، حضور یک مربی خارجی دارای کارنامه موفق را برای تیم مناسب می‌داند.

بر این اساس از سوی باشگاه نیز مورد تاکید است که با هیچ مربی داخلی یا باشگاه‌های مطبوع ایشان، مذاکره‌ای درباره سرمربیگری سرخپوشان ایران، صورت نگرفته است.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.